ביטוח תכולה לדירה – למה חייבים לרכוש אותו?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

הרכוש שאנחנו צוברים במהלך חיינו, הוא כל מה שיש לנו. הוא בעל משמעות כלכלית אך גם רגשית, הוא מספק לנו את האמצעים והכלים בעזרתם אנחנו יכולים לקיים שגרת חיים סדירה, ללא רכוש זה, אנחנו נתקשה מאוד לקיים אורח חיים סביר ולתפקד בחיינו האישיים אך גם בחיינו המקצועיים.

לצערנו, יכולים לקרות דברים שונים אשר עלולים להשפיע, כך או אחרת על היכולת שלנו להשתמש וליהנות מפרטי הרכוש שברשותנו. אלו דברים שיכולים להשפיע בהיבט הכלכלי ובהיבטים אחרים. על כן, אנחנו צריכים למצוא דרכים כיצד "להגן" על עצמנו, אם וחס וחלילה הם יתרחשו ולא נוכל עוד להשתמש באותם חפצים. בחלק מהמקרים, כאמור, תהיה לכך משמעות כלכלית, ובמקרים אחרים יהיה לכך גם היבטים מעשיים ואחרים.

מה שיכול לעזור לנו הוא ביטוח תכולה לדירה. מדובר בפוליסת ביטוח שנועדה לספק לנו כיסויים כספיים למקרים כמו גניבה, שריפה, חבלה, או נזקים אחרים שעלולים להתרחש לתכולה של הדירה. חשוב לציין, זה נכון למקרים בהם מדובר על תכולת דירה שברשותנו, אך זה גם נכון למקרים בהם אנחנו שוכרים דירה. אם התכולה שלה היא בבעלותנו, אזי שאנחנו צריכים לרכוש פוליסה שתספק לנו את הכיסויים הרלוונטיים.

מה זה ביטוח תכולה לדירה וכיצד הוא עובד?

ביטוח תכולה לדירה זו פוליסה שנועדה, כאמור, לספק לנו כיסויים במידה ונגרם נזק לפריטים שונים בתוך הדירה. זה יכול להיות נזק שנגרם על ידי בני אדם או על ידי אסון טבע, נזק בתשתיות או מכל סיבה אחרת. זה נכון לגבי נזקים שנגרמו בכוונה או לא בכוונה. הפוליסה מכסה מגוון רחב של פריטי רכוש וחפצים, כאשר במקרים מסוימים, יש צורך לרכוש הרחבות לפוליסה הבסיסית, אם רוצים ליהנות מכיסוי ביטוחי (למשל, במקרים של תכשיטים, יצירות אומנות יקרות ועוד).

בדרך כלל נהוג לרכוש ביטוח תכולה כחלק מביטוח דירה שכולל גם התייחסות ביטוחית למבנה. יחד עם זאת, אפשר לרכוש ביטוח תכולה בנפרד. למשל, אם מתגוררים בדירה שכורה ויש לבעלים ביטוח למבנה, אז הדייר יכול לרכוש לעצמו ביטוח תכולה.

איך רוכשים ביטוח תכולה לדירה?

תחילה נציין שלא חייבים לרכוש פוליסת תכולה בחברות ביטוח. אפשר לרכוש פוליסות גם דרך גופים חיצוניים שעוסקים בעולם הביטוח ומספקים מוצרים ושירותים בתחום. אפשר לרכוש פוליסות ביטוח תכולה דרך חברות אלו וליהנות ממוצרים איכותיים בעלויות אטרקטיביות.

בשביל לרכוש ביטוח תכולה צריך להחליט מה נכון לבטח, באילו סכומים, אילו תנאים תרצו שיכולו בפוליסה ומה החברה תהיה מוכנה לספק לכם. חשוב להקפיד על כך שהפוליסה תחול על כל מקרה של גניבה, שריפה או מצבים אחרים ולקחת בחשבון, שכל אחד מהמצבים עלול לקרות בשלב מסוים, גם אם הוא לא צפוי, ולכן מוטב להיות מוכנים וערוכים אליו, בשביל שיהיה ניתן לקבל את הכיסוי הרלוונטי עבורו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

Barak-Balconies
סגירת מרפסות בזכוכית ואלומיניום

סגירת מרפסות בזכוכית ואלומיניום באיכות בלתי מתפשרת ובמחיר זול ומשתלם! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שכבר מקבלים מאיתנו שירות אמין, מקצועי ובמחירים ללא תחרות.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
BILDING
מה זה דלת רסיסים לממד

דלת רסיסים לממ"ד, מה שנקרא לא פעם גם "דלת הדף" בטעות, הינה דלת אשר מיועדת לספוג כהלכה פגיעות של טילים, גראדים, רקטות, פצמרים ועוד. לפני שתזמינו דלת רסיסים לממ"ד שלכם, ריכזנו עבורכם כאן את מה שהנחיות פיקוד העורף אומרות על דלתות אלו – קראו כאן.

לקריאת המאמר »

צרו איתנו קשר